HAKKIMIZDA

Toplam Kalite anlayışıyla Türkiye' de ve tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden. "Tercih edilir ilkesi olmak" ilkesinin önemli bir ayağı olan TSE, TSEK, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 çevre yönetimi, OHSAS 18001 İş sağlığı güvenliği ve ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemleri belgelendirme çalışmalarını tamamlayan firmamız kaliteden ödün vermemek düşüncesini perçinleştirmek için dezenfektan ürün guruplarını Biosidal belgeleri ile ruhsatlandırmaktadır. Bu anlayış işletmemizin toplam kaliteye verdiği değeri göstermektedir.

VİZYONUMUZ

Temizlik sektörünün tüm alanlarında faaliyet göstermek, dünya çapındaki pazarlarda söz sahibi olmak ve sahip olunan üstünlüğü devam ettirmektir. İlke ve İnançlarımız... Bizi biz yapan değerlerin ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Kalitemizdeki yükselişin ve müşteri anlayışımızdaki memnuniyetin karşılığını her sene üstüne koyarak yolumuzda durmadan ilerliyoruz. Temizlik sektöründeki firmaların klişeleşmiş hizmet anlayışının çok üstündeyiz. Her türlü faktörü göz önünde bulundurarak analiz yapan profesyonel kadromuz, müşterilerimize her zaman sadece istediğini değil istediğinden fazlasını verme hedefinde olan inancımız, bizi biz yapan ve farklı kılan tarafımızdır.


FARKIMIZ

Sektörde bulunma nedenimizdir farklı olmamız, tıpkı fiyatlarımızdaki uygunluk, kalitemizdeki üstünlük ve hizmetlerimizdeki özverili anlayışımız gibi. Temizliğin insan sağlığındaki önemini bilen ve bunun hakkını eksiksiz olarak ürünlerine yansıtan bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. Yenilikçi yapımızla her zaman bir adım önde olan markalarımızın önlenemeyen yükselişini sizden aldığımız güven ve memnuniyetle daha iyi ve daha güzelini yapmak için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve daha çok çalışıyoruz.

 


NERELERDEYİZ?

Nereye bakarsanız bakın bizi göreceksiniz. Bazen mutfağınızdayız, yemek yediğiniz tabağınızda, çatalınızda, oturduğunuz masanızda, dışarı baktığınız pencerelerinizde, elbiselerinizin üzerinde ve soluduğunuz havanın içindeyiz zaman zaman. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilikle evinizde, işyerinizde kısacası her yerde bizi görebilir ve bulabilirsiniz. Kalite ve Müşteri anlayışımızdaki kusursuzlukla Pazardaki payı ile durmadan büyüyen ve büyümeye devam eden markalarımızla, Türkiye’ de ve Yurtdışında birçok seçkin yerde olmanın verdiği huzur ve mutluluk içindeyiz. Temizlik nerede ise biz oradayız.