Genel Temizlik ve Hijyen Ürünleri

Fagor Professional Genel Temizlik ve Hijyen Ürünleri ile genel temizlik ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz, bağımlılık yapacak , hem cebinize, hem sağlığınıza hemde zamanınıza katkı sağlayarak, Temizlikte Profesyonel yardımcınız olacak...- AIR FRESH FANTASTIC | Oda Parfümü ve Hava Şartlandırıcı
Havaya spreylendiğinde uzun ve etkili hoş bir koku sağlarken, havanın şartlandırılmasında etkili olur. Doğa dostudur. Aktif maddelerin %80’in üzerinde doğada parçalanma özelliğine sahiptir. ..
Tıklayınız


- AC | Sıhhi Temislik Ürünü.
Aside karşı dayanıklı tüm yüzeylerde meydana gelen kireç oluşumlarını temizlemede güvenle kullanılır. (Sırlı yüzeyler) Metal yüzeylerde güvenle kullanılır. Sıvı olduğu için kullanımı kolaydır..
Tıklayınız

- AC PLUS | Etkin Kireç ve Pas Sökücü
Zor kireç ve pas sorunlarında kullanılan sorun çözücü etkin bir üründür. Güçlü yapısı sayesinde zor problemleri kısa sürede çözümleyerek etkin bir temizlik sağlar.
Tıklayınız

- CARP | Kuru Köpük Halı Yıkama Maddesi
Her türlü halı, döşeme ve kumaş kaplı alanların temizliğinde kullanılır. Özel parfümü ile uzun süre kalıcı hoş bir koku verir. Halı temizliğinde kuru köpük sistemi için uygundur. Yapışkan kalıntı bırakmaz.
Tıklayınız

- DERZ | Derz Temizleme Maddesi
Zamanla oluşan fayans, seramik, karotaşı, mermer, doğaltaş granit gibi zeminlerin arasındaki derzlerdeki kirleri, yağları ve lekeleri temizleyen etkin bir temizlik maddesidir.
Tıklayınız

- FİNİSH | Çok Amaçlı Leve Çıkartma ve Temizlik Maddesi
Özel formülü sayesinde; halı, koltuk, çamaşırlar, perde, deri, suni deriden elde edilen malzemeler, sert plastik, şezlong, PVC, ahşap yüzey, elektronik eşyaların dış yüzeyi, araç içi temizliği, lastik izi, duvar, cam yüzey temizliği, paslanmaz metal yüzeyler, kalebodur, fayans, mermer, epoksi zemin, mutfak ve banyo yüzeylerinde kullanıma uygundur.
Tıklayınız

- GLASS | Cam Temizleme Maddesi
Cam silmede kullanılan en yaygın temizlik maddesidir. Her türlü cam, ayna ve diğer parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır.Çizilebilen ve hassas yüzeylere zarar vermez. Cam, ayna ve diğer parlak yüzeylerin temizlenmesinde mükemmel sonuçlar verir.İz bırakmaz. Durulama gerektirmez. Temizlenen yüzeylerde buğulanmayı önler. Çizilebilen ve hassas yüzeye uygundur.
Tıklayınız


- GRAND | Genel Temizlik Ürünü
Her türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kâğıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatürler vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz. Temizlikten sonra ortama hoş koku bırakır. Değişik seyreltme oranları ile birçok kullanım alanına hitap eder.
Tıklayınız

- HALY | Köpüklü Halı Şampuanı
Her türlü halı, kumaş kaplı yüzey, döşeme temizliğinde kullanılan hoş kokulu, bol köpüklü, temizlik maddesidir.
Tıklayınız

- MATİ | Köpüklü Ayarlı Halı Şampuanı
Püskürtme / emme yapan ıslak tip halı makinaları ile kullanılır. Köpüğü kontrollüdür. Kuru ve vakumlama ile toz alındıktan sonra uygulama yapılır. .
Tıklayınız
- MİNY | Mineralli Temizlik Maddesi.
Tüm sert yüzeyleri çizmeden temizler. İçeriğindeki minerallerle sabitleşmiş kirleri ve lekeleri, yüzey aktif maddelerin etkisiyle derinlemesine yok eder. Kötü kokuların yerine hoş temizlik kokusu bırakır. Aktif maddeler doğada %80 parçalanabilir özelliktedir.
Tıklayınız

- TOTAL | Çom Amaçlı Temizlik ve Leke Çıkartma Maddesi.
Özel formülü sayesinde; halı, koltuk, çamaşırlar, perde, deri, suni deriden elde edilen malzemeler, sert plastik, şezlong, PVC, ahşap yüzey, elektronik eşyaların dış yüzeyi, araç içi temizliği, lastik izi, duvar, cam yüzey temizliği, paslanmaz metal yüzeyler, kalebodur, fayans, mermer, epoksi zemin, linelyum, hayvansal ve bitkisel yağ atıklarının temizliği, mutfak ve banyo yüzeylerinde kullanıma uygundur.. .
Tıklayınız

- WC | Dezenfekte Etkili Klozet Temizleyici.
Klozetlerin iç yüzeylerinde oluşan kireç birikintilerini, üre taşı ve pas lekelerini çözer, temizler. Hijyenik bakımını sağlar. Kalıcı hoş kokusu ile ferah bir ortam oluşturur. Aktif maddeleri % 80 üzerinde biyolojik olarak parçalanabilir özelliktedir. Oluşan kireç birikintilerini temizlemede mükemmel sonuç verir. Hijyenik bakım sağlar.. .
Tıklayınız

- WODY PAR | Mobilya Parlatıcısı.
Mobilyaların, ahşap malzemelerin temizliğinde kullanılır. Ahşaba zarar vermeden temizler. Ahşap mobilyaların doğal parlaklığı ile canlı görünmesini sağlar. Ahşap olan parke, mutfak dolabı, merdiven, masa, pencere pervazları vs. doğal parlak sağlar. .
Tıklayınız

- WODY | Sabun Bazlı Ahşap Temizleme Maddesi
Ahşap yüzeylerde derinlemesine temizlik yapar. Kiri, isi, inatçı lekeleri, ahşaba zarar vermeden temizler. Durulama gerektirmez. Ahşabın natürel olarak parlaklığını korur, hoş bir koku verir. .
Tıklayınız

- X-GRAND| Parfümlü Yüzey Temizleme Maddesi
Her türlü yıkanabilir, silinebilir fayans, emaye, seramik, duvar kâğıdı,ahşap,banyo,tuvalet,armatürler vb. yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Yüzeyleri çizmez, matlaştırmaz. Temizlikten sonra ortama hoş koku bırakır. Değişik seyreltme oranları ile birçok kullanım alanına hitap eder. .
Tıklayınız